Usługi

CZYM JEST OZONOWANIE? Ozonowanie to sposób na odkażanie bez użycia środków chemicznych gdzie substancją odkażającą jest ozon, naturalnie występujący gaz o silnych właściwościach utleniających. Ozon niszczy wirusy, grzyby, roztocza, pleśnie i inne szkodliwe mikroorganizmy. Zwalcza również alergeny. Ozonowanie idealnie sprawdza się wszędzie tam, gdzie w bezpośrednim otoczeniu człowieka wymagana jest większa czystość mikrobiologiczna oraz uzyskanie środowiska wolnego od nieprzyjemnych zapachów i zagrażających zdrowiu patogenów. Ozonowanie to doskonała i ekologiczna metoda, która nie tylko odkazi dom czy mieszkanie w którym przebywasz ale pozwoli Ci pozbyć się nieprzyjemnych zapachów z Twojego otoczenia. Ozonowanie jest metodą bezpieczną, a jej główna zaletą jest fizyczne usuwanie brzydkich zapachów, a nie ich maskowanie. Oferujemy profesjonalne ozonowanie pomieszczeń takich jak:

1. mieszkania i domy

2.pomieszczenia biurowe

3. obiekty handlowe

4. hale magazynowe

OFERTA SPRZEDAŻY URZĄDZEŃ DO OZONOWANIA Jesteśmy dystrybutorem urządzeń włoskiej marki ELSEA. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i zachęcamy do współpracy.

Profesjonalne czyszczenie kostki brukowej

Firma PUREWORKS od lat działa w obszarze usług sprzątających, bazując na profesjonalnym sprzęcie i wykwalifikowanej kadrze. Dzięki temu możemy oferować usługi najwyższej jakości w konkurencyjnej cenie. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie wsłuchując się w jego potrzeby i oczekiwania pod kątem usługi, co gwarantuje w 100% satysfakcję z jej wykonania.

Zachęcamy do zapoznania się z najnowszą ofertą dotycząca profesjonalnego czyszczenia kostki brukowej urządzeniami wysokociśnieniowymi.

Jeśli nasza oferta spotka się z Państwa zainteresowaniem chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące naszej usługi.

 • mycie kostki brukowej urządzeniami wysokociśnieniowymi z użyciem specjalistycznej głowicy – odsysanie brudnej wody podczas mycia
 • efekt regeneracji kostki brukowej
 • impregnacja
 • uzupełnianie fugi piaskowej

TO JUŻ NIE PROBLEM!

 • tłuste plamy (oleje, ropa, benzyna i inne)
 • porosty, algi, mchy, sadza i inne zanieczyszczenia organiczne
 • wykwity wapienne
 • resztki zapraw cementowo – wapiennych 
 • stare gumy do żucia

Konserwacja, doczyszczanie i polimeryzacja podłóg

Usługa ta dedykowana jest właścicielom zarówno małych, jak i wielkopowierzchniowych obiektów przemysłowych, a także obiektów użyteczności publicznej. Czyszczenie mechaniczne wysokiej jakości maszynami do mycia podłóg oraz urządzeniami szorująco zbierającymi pozwala doczyścić nawet najbardziej zabrudzone powierzchnie. Zabrudzenia po smarach, czy długoletnim użytkowaniu stają się przeszłością. Akrylowanie podłóg, inaczej znane też jako polimeryzacja posadzek, jest niezbędna do utrzymania podłóg w należytej czystości. Polimery akrylowe kładzie się na podłogi wykonane z: PCV, linoleum, marmoleum. Tego typu podłoża najczęściej spotykane są w: szkołach, przedszkolach, przychodniach czy szpitalach – kluczową kwestią jest, by w takich miejscach polimeryzacja wykładzin PCV została wykonana przez profesjonalistów.

Usługa omawiana jest z klientem indywidualnie.

Mechaniczne doczyszczanie posadzek.

Dysponujemy wieloma wysokiej jakości maszynami do mycia podłóg. Doczyszczanie powierzchni podłóg wykonujemy maszynami szorująco zbierającymi lub szorowarkami w połączeniu z odkurzaczem wodnym. Użycie profesjonalnych środków czyszczących pozwala usunąć wszelkie zabrudzenia. Mycie oraz konserwacja podłóg PCV są niezbędne, by podłoża zostały zachowane w dobrym stanie. Współpraca z naszą firmą zagwarantuje Państwu satysfakcjonujące efekty.

Polimeryzacja posadzek – akrylowanie.

Polimeryzacja posadzek to proces nakładania twardych powłok w celu zabezpieczenia istniejących podłóg miękkich, wykonanych z takich materiałów jak wykładziny PVC, winylowe, linoleum, gumowe o gładkiej powierzchni, sztuczne podłoża w halach sportowych.

Utwardzanie polimeru.

Utwardzenie struktury powierzchniowej polimeru ma na celu poprawę odporności na zanieczyszczenia i ścieranie podłogi, zwiększa właściwości przeciwpoślizgowe, nadaje powierzchni wysoki połysk. Zadbane polimery wyglądają bardzo dobrze, pożądany efekt pomoże natomiast osiągnąć akrylowanie wykładzin PCV. Zachęcamy Państwa do kontaktu.

Mycie okien, witryn slepowych i elewacji budynków

W naszej ofercie znajdą Państwo również usługi związane z myciem witryn sklepowych oraz myciem okien na wysokości. Oferujemy również usługę mycia fasad szklanych i wszelkich dużych powierzchni, którą wykonujemy z użyciem wody demineralizowanej. Wykorzystywany przez nas system mycia umożliwia realizację zleceń do wysokości 16,5 m., eliminując kosztowne techniki – mycia alpinistycznego lub przy użyciu podnośników. System stosowany jest również do mycia elewacji, dachów, drewna czy paneli fotowoltanicznych. Zapraszamy do skorzystania ze specjalnej oferty przygotowanej pod kątem sklepów zlokalizowanych na terenie galerii i centrów handlowych.

Zalety technologii i urządzeń do mycia okien Aquaqlean – Ettore – mycie wewnętrzne:

 • czyszczenie wodą demineralizowaną,
 • dozowanie wody w małych ilościach (technologia nie brudząca, bez rozlanej wody),
 • pady wchłaniające wilgoć i brud,
 • 2 x szybsze mycie niż techniką tradycyjną,
 • czyszczenie bez użycia drabin czy podestów (bezpieczeństwo i wygoda),
 • bezpieczeństwo użytkowania (bez wiader i mokrej podłogi).

Utrzymanie czystości wewnątrz obiektu

Bieżące utrzymanie czystości wewnątrz obiektu obejmuje szereg czynności ustalanych indywidualnie z klientem, w zależności od potrzeb. Zakres usługi to m.in.:

 • czynności wykonywane codziennie, np. 5 razy w tygodniu (m.in. wycieranie na wilgotno podłóg oraz wolnych powierzchni biurek i stolików, opróżnianie koszy na śmieci i usuwanie odpadów wraz z założeniem worków),
 • odkurzanie wykładzin dywanowych,
 • czynności wykonywane okresowo, np. raz w tygodniu (m.in. mycie parapetów, wycieranie górnych powierzchni szaf biurowych) lub rzadziej, np. co miesiąc (mycie przeszkleń wraz z ramami wewnątrz pomieszczeń, mycie drzwi i framug drzwiowych, mycie stelaży krzeseł, odkurzanie siedzeń).

W ramach usługi utrzymania czystości wewnątrz obiektu oferujemy również:

 • doczyszczanie i zabezpieczanie podłóg,
 • konserwację i zabezpieczanie powierzchni podłogowych,
 • czyszczenie dywanów oraz tapicerki.

Szczegółowy zakres usługi ustalamy po wcześniejszym audycie danego obiektu. Dopasowujemy rozwiązania do wymagań klienta oraz uwarunkowań technicznych obiektów.

Sprzątanie pobudowlane i poremontowe

 • Nasza firma świadczy usługi kompleksowego sprzątania nowopowstałych obiektów, a także sprzątanie po remoncie. Usługa ta realizowana jest w firmach, magazynach, sklepach, galeriach handlowych, halach produkcyjnych oraz innych obiektach. Wykorzystujemy profesjonalny sprzęt, który gwarantuje wysoką jakość naszych usług. Dzięki doświadczeniu naszych pracowników oraz profesjonalnym maszynom do mycia podłóg, czy urządzeniom do mycia okien, wszystkie sprzątane przez nas obiekty spełniają wysokie standardy czystości. Sprzątanie po remoncie lub budowie obejmuje pełen zakres czynności w danym pomieszczeniu:

  • mycie okien wraz z ramami,
  • czyszczenie drzwi i ościeżnic,
  • mycie armatury kuchennej oraz glazury,
  • mycie elewacji, przeszkleń oraz innego stałego wyposażenia,
  • mycie przeszkleń wraz z ramami,
  • mycie i doczyszczanie płytek podłogowych,
  • doczyszczanie maszynowe posadzek,
  • doczyszczanie cokołów,
  • doczyszczanie barierek przyschodowych,
  • czyszczenie lamp, skrzynek energetycznych i innych elementów technicznych,
  • bieżące utrzymanie czystości w budynku.

  Proponujemy również doczyszczanie maszynowe dużych powierzchni: podłóg i posadzek przemysłowych – usuwanie zabrudzeń, farb, smarów, osadów wapiennych, oleju oraz śladów kół od wózków widłowych. W naszej ofercie znajdą Państwo również między innymi mycie okien na wysokości, a także polimeryzację posadzek. Oferujemy także mycie hal przemysłowych.

PUREWORKS SERVICE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZILNOŚCIĄ

Aleja Jana Pawła II nr. 27, 00-867 Warszawa

tel: +48 500 316 516

info@pureworks-service.com

www.pureworks-service.com

NIP: 5272936793, KRS 0000860738, Regon: 387103059

Skontaktuj się z nami!